static-aside-menu-toggler
0
Tavi iepirkumu ratiņi ir tukši... :(

#SestdienasBalle apmeklējuma biļete

Lielā attālinātā klātienes #SestdienasBalle pārcēlusies uz YouTube platformu, lai ikvienam ballētājam sniegtu pēc iespējas lielāku klātbūtnes sajūtu. Izvēlies summu, kuru vari atļauties investēt šīs feinās kopā būšanas nepārtrauktības nodrošināšanai & tiekamies attālinātā klātienē sestdien no 21:00 līdz pat 00:00!
neto cena|+ piegāde
Saki, cik vari atļauties
Apraksts

.ko notiek?

100% LABA MŪZIKA

Manuprāt,    ir lieliska diena, lai sāktu jau gatavoties nākošajai nedēļas nogalei. Ko saki par balli ar labu mūziku un iespēju dzirdēt savas mīļākās dziesmas? Ballējam kopā, lai arī kur Tu būtu! Biļetes cenā iekļauts "Hei, DJ! Uzliec, lūdzu, šito!"

VISPĀRĒJA "PSIHOTERAPIJA"

Pilsētā runā, ka pandēmijas apstākļos der atslābt un 'paņemt brīvu' kaut uz vienu vakaru, klausoties labu mūziku un socializējoties. Kādēļ gan to nedarīt kopā ar #SestdienasBalle apmeklētājiem? Tiekamies!


ATTĀLINĀTI KLĀTIENĒ

Ja Tev šķiet, ka dzīve apstājas brīdī, kad nepieciešams ko paveikt attālināti, tā noteikti nav. Šī gadsimta neierobežoto iespēju laikā mēs, Tu un es, varam tikties attālinātāa klātienē, lai kopā būtu. Pilnīgā čiliņā!

SOCIĀLI ATBILDĪGI

Ticu, ka mēs visi šajā laikā varam darīt kaut nedaudz vairāk, lai atbalstītu citus, tāpēc 50% no katras balles biļešu ieņēmumiem mēs, es un Tu, kopā novirzīsim  ZIEDOT.LV  pieaugušo onkoloģijas pacientu atbalstam. Cilvēcībā ir spēks!

  1. Komentāri (0)

  2. Izteikt viedokli!
Ehh, kluss kā izslēgts radio aparāts...

  1. Posting comment as a guest.
0 simboli
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.