static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.

.Darbi

Interjera dizaineres Lauras Libertes jaunā mājaslapa, kurā atturīga elegance savijusies ar dizaineres dzīvīgajiem interjeriem un radītajām iedvesmojošajām dzīves telpām.

Elektroniskās mūzikas apvienības Perfect Muse dziesmas "Black Goldie" mūzikas video, kurā viss, identiski kā dzīvē, ir nebeidzamā kustībā. Nav svarīgi, stāvam uz vietas vai ejam...

Datortehnikas servisa TehPC video apsveikums par godu Latvijas 102.dzimšanas dienai. Kā Imanta Ziedoņa vārdiem izteikta atzīšanās mīlestībai mūsu visu mīļajai, dārgajai Latvijai.

Amerikāņu dziedātājas Nora Keyes dziesmas "Old Folks" mūzikas video, kurā atspoguļota cilvēces ikdienas un eksistences duālā daba - sakopta fasāde un aizaudzis pagalms.

Mūziķa un komponista Ata Zviedra dziesmas "Savāda Ēna" mūzikas video. Kā video stāsts par piedošanu, meklēšanu un nepieciešamību sakārtot "attiecības" ar savas pagātnes ēnām.

Leģendārās latviešu rokgrupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" dziesmas "Ejam Mājās" mūzikas video. Izdošanas gadā tā kļuva par katras sevi cienošas ballītes noslēdzošo dziesmu.

Gunta Veilanda un draugu kopā sanākšanas koncerta ieraksts un Facebook tiešraides nodrošināšana bufetes "Gauja" kastaņu dārzā, kad Covid bija devies vasaras atvaļinājumā.

Leģendārās latviešu rokgrupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" dziesmas "Viss Kārtībā" mūzikas video - pirmais grupas 25.gadu jubilejas albūma "Nelaiks", kā arī tūres priekšvēstnesis.

Izveidoju Latvijas, iespējams, funkcionālāko un gaumīgāko saišu īsināšanas servisu Saite.lv, lai Tavām saitēm piešķirtu īsu, lakonisku skanējumu sociālajos tīklos vai citur internetos.

Elektroniskās mūzikas mākslinieka Alvja Lapiņa dziesmas "Labais Cilvēks" mūzikas video, kurš tapis kā veltījums mums visiem, kuru dzīves šobrīd pakārtotas Covid dienaskārtībai.

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.