static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.

Ziņu portāla Arenanet.lv Lieldienu apsveikums, kurā, kā novēlējis premjers Krišjānis Kariņš, parādijām visai Latvijas tautai savas olas. Protams, gaumīgi un bez liekām divdomībām.

  • Darbu uzticēja: Arenanet.lv
  • Darba formāts: reklāma
  • Pielietotās prasmes: scenārijs, montāža, animācija
  • Izmantotie rīki: iMac 27"
  • Montēts ar: Adobe After Effects, Filmora PRO
  • Atzīts par padarītu: 2020.gada aprīlis

.redzi


.izvēlies

0% ŠABLONISKI

Manuprāt,    ir lieliska diena, lai beidzot paraudzītos ārpus kastes, stereotipiskiem rāmjiem par to, kādam jābūt reklāmklipam, raidījumam vai mūzikas video. Neesam kastē? Nekas mūs vairs neattur sapņot un īstenot!

AR SAJŪTU RADĪTS

Bieži no klientiem dzirdu, ka esmu nolasījis to īsto un vienīgo vēstījumu, kuru vizualizēt video, absolūti bez vārdiem sajūtu līmenī. Nav universiālas receptes, vien daru savu darbu no sirds un tā, kā es to sajūtu. Radam!


NESĀPĪGS BUDŽETS

Cik vien iespējams, esmu radis pašnodarbināt pats sevi (no idejas izstrādes līdz pat video pēcapstrādei un montāžai), kas attur mani no kārdinājuma papildus meklēt vēl kādas palīdzīgas rokas. Tātad, bez kosmiskām tāmēm!

IZSTĀSTOT STĀSTU

Gan mūziķim, gan uzņēmumam ir svarīgi stāstīt stāstu, kas veido to īpašo un neatkārtojamo pievienoto vērtību Tevis radītajam. Bez "tāpēc, ka vajag" sajūtas uzrunāt katru savu esošo un topošo mērķauditorijas daļu. Izstāstam kopā!


VIEGLI ATTĀLINĀTI

Ja Tev šķiet, ka dzīve apstājas brīdī, kad nepieciešams ko paveikt attālināti, tā noteikti nav. Šī gadsimta neierobežoto iespēju laikā mēs, Tu un es, varam novest ideju līdz feinam galarezultātam pat netiekoties klātienē. Pilnīgā mieriņā!

SOCIĀLI ATBILDĪGI

Ticu, ka mēs visi šajā laikā varam darīt kaut nedaudz vairāk, lai atbalstītu citus, tāpēc 20% no katra izveidotā video tāmes (€ izteiksmē) mēs, es un Tu, kopā ieguldīsim grūtībās nonākušu ģimeņu atbalstam. Cilvēcībā ir spēks!


.daram

Kaspars Eniņš 2020-10-31 22:49:00 Arenanet.lv Lieldienu apsveikums https://enins.lv/images/darbi/video/rsz_arenanetlieldienas.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.