static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.

Izveidoju Latvijas, iespējams, funkcionālāko un gaumīgāko saišu īsināšanas servisu Saite.lv, lai Tavām saitēm piešķirtu īsu, lakonisku skanējumu sociālajos tīklos vai citur internetos.

  • Darbu uzticēja: Atzī:me Media Group
  • Darba formāts: mājaslapa
  • Pielietotās prasmes: dizains, programmēšana, uzturēšana
  • Izmantotie rīki: PHP, JS, MySQL
  • Paveikts ar: Coda2, Adobe Photoshop
  • Atzīts par padarītu: 2020.gada jūnijs

.redzi


.izvēlies

0% ŠABLONISKI

Manuprāt,    ir lieliska diena, lai beidzot paraudzītos ārpus kastes, stereotipiskiem rāmjiem par to, kādai jābūt iedvesmojošai un uzrunājošai mājaslapai. Neesam kastē? Nekas mūs vairs neattur sapņot un īstenot!

AR SAJŪTU RADĪTS

Bieži no klientiem dzirdu, ka esmu nolasījis to īsto un vienīgo vēstījumu, kuru vizualizēt mājaslapā, absolūti bez vārdiem sajūtu līmenī. Nav universiālas receptes, vien daru savu darbu no sirds un tā, kā es to sajūtu. Radam!


NESĀPĪGS BUDŽETS

Cik vien iespējams, esmu radis pašnodarbināt pats sevi (no idejas izstrādes līdz pat mājaslapas programmēšanai), kas attur mani no kārdinājuma papildus meklēt vēl kādas palīdzīgas rokas. Tātad, bez kosmiskām tāmēm!

IZSTĀSTOT STĀSTU

Iedvesmojošam zīmolam ir svarīgi stāstīt stāstu, kas veido to īpašo un neatkārtojamo pievienoto vērtību Tevis radītajam. Bez "tāpēc, ka vajag" sajūtas uzrunāt katru savu esošo un topošo mērķauditorijas daļu. Stāstam kopā!


VIEGLI ATTĀLINĀTI

Ja Tev šķiet, ka dzīve apstājas brīdī, kad nepieciešams ko paveikt attālināti, tā noteikti nav. Šī gadsimta neierobežoto iespēju laikā mēs, Tu un es, varam novest ideju līdz feinam galarezultātam pat netiekoties klātienē. Pilnīgā mieriņā!

SOCIĀLI ATBILDĪGI

Ticu, ka mēs visi šajā laikā varam darīt kaut nedaudz vairāk, lai atbalstītu citus, tāpēc 20% no katras mājaslapas tāmes (€ izteiksmē) mēs, es un Tu, kopā ieguldīsim grūtībās nonākušu ģimeņu atbalstam. Cilvēcībā ir spēks!


.daram

Kaspars Eniņš 2020-10-02 15:18:26 Saišu īsinātājs Saite.lv https://enins.lv/images/darbi/video/rsz_saitelv.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.