static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.

.Domuraksti

Domurakstu izlasīsi 2 - 3 minūtēs

Sveicināts, godātais Ziemassvētku vecīti!

Es zinu, Tu redzēji, ka visu šo 2020.gadu dikti centos būt labs, iecietīgs, pacietīgs un visādi citādi jauks. Protams, ar maziem, bet nenozīmīgiem izņēmumiem. Tiesa, pēdējo dažu nedēļu laikā par vismaz 10 cilvēkiem pieaudzis to cilvēku skaits, kuri domā, ka esmu (precīzi citēju) "lecīgs un iedomīgs p***is". Aiznes, lūdzu, viņiem svētkos prieku, lai man nav pie eglītes jāžagojas. Paldies.
Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs

Katrs sevi cienošs ekonomists vienmēr apgalvos, ka visas krīzes pasaulē ir kā jaunas iespējas sabiedrībai un uzņēmumiem. Nav pamata neticēt, ja spējam uz situāciju paraudzīties pozitīvā gaismā un saredzēt iespējas sev apkārt. Šajā šķietami nebeidzamajā kovidiādē, protams, cilvēciski pagrūti pārliecinošu skatu raudzīties rītdienas virzienā, bet nevar jau arī nemēģināt. Atliek vien pietiekami fleksibli un adekvāti reaģēt uz šodienas apstākļiem...

Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs

‘’Dziesma tapusi nedaudz vairāk, kā pirms gada. ‘’Savāda Ēna’’ pirmā versija bija lēnais gabals, kuru sarakstīju vēlu vakarā, sēžot pustumsā, savā darba istabā. Mūzika un vārdi pieteicās paši un es sajutos kā instruments, augstākas varas rokās! Atminos, ka tovakar biju ļoti emocionāls un pēc dziesmas uzrakstīšanas mentāli sabruku. Bet tā mēdz notikt un, jo vairāk rakstu mūziku, jo vairāk saprotu, ka tā ir daļa no radošā procesa.’’ Tā par skaņdarbu saka mūziķis.

Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs

2015. gadā elektroniskās mūzikas mākslinieks Alvis Lapiņš radīja dziesmu „Labais cilvēks”, kura bija viena no dziesmām viņa izdotajā mūzikas albūmā „ZEMĀK PAR ZEMI”. 2020.gada oktobrī pabeigts darbs pie dziesmas video versijas tapšanas, kura atainojusi sevī šodienas pasaules realitāti ar cīņu pret Covid un cilvēku alkām pēc ātrāka pandēmijas atrisinājuma, par cilvēcības saglabāšanu vienam pret otru šajā savādajā laikā.

Domurakstu izlasīsi 2 - 3 minūtēs

Mana omīte, kura uz šo visu jezgu noraugās jau no mākoņa maliņas, sarežģītās situācijās vienmēr mums visiem teica: "Nav ko čīkstēt, jāskatās kā var palīdzēt un kaut ko darīt lietas labā!" Šobrīd, jau gandrīz gadu pēc viņas aiziešanas, arvien un joprojām visas situācijas / problēmas dzīvē tā arī cenšos vērtēt - ko varu darīt vai mainīt? Vai negtīvo vektoru iespējams ievirzīt kaut cik pozitīvākā trajektorijā? Vai vispār iespējams, ko ietekmēt?

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.