static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.
Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs

Katrs sevi cienošs ekonomists vienmēr apgalvos, ka visas krīzes pasaulē ir kā jaunas iespējas sabiedrībai un uzņēmumiem. Nav pamata neticēt, ja spējam uz situāciju paraudzīties pozitīvā gaismā un saredzēt iespējas sev apkārt. Šajā šķietami nebeidzamajā kovidiādē, protams, cilvēciski pagrūti pārliecinošu skatu raudzīties rītdienas virzienā, bet nevar jau arī nemēģināt. Atliek vien pietiekami fleksibli un adekvāti reaģēt uz šodienas apstākļiem...

Patiesībā, visā šajā pašsaglabāšanās instinkta pārņemtajā laikā ir viena fundamentāli pozitīva lieta - cilvēki arvien vairāk koncentrējas uz to, kas vislabāk padodas. Nedaudz malā noliekot nebūtiskākās lietas un nodarbes, lai primāri parūpētos par sevi un savu ģimeni.

Arī man šis laiks ir kalpojis kā tāds svaigs, tīrs sudraba filtrs, kurā izfiltrēt būtiskāko, ar ko varu un patiesi vēlos būt Tev šodien noderīgs. Es, protams, varu zāģēt mežu, skrūvēt mēbeles, mazgāt grīdas, pļaut zāli vai frizēt kaķus. Nav problēmas, bet... vai tas ir tas, ko savā dzīvē protu un daru vislabāk? Pāri visam vienmēr ir bijušas video lietas. Tie brīži un iespējas, kad varu audiovizuāli izstāstīt Tavu stāstu. Nav svarīgi, reklāmklips, filma vai mūzikas video - tie visi ir stāsti, kuri pelnījuši tikt par 200% skaisti izstāstīti. Sajūtu līmenī tas ir mans ceļš, kuram absolūti nepretošos un priecāšos kādā krustojumā būt arī Tev noderīgs...

Lai nedaudz paskubinātu un padarītu abpusēji ērtāku tikšanu pie jauniem, iedvesmojošiem video formāta stāstiem, saņēmos un ķēros pie  enins.lv  virtuālās vēstniecības būvniecības. Daudz brīvā laika pašizolācijā, kārtīgs spainis ar pacietību, šķipniņa elegances, tējkarote iedvesmas, pamatīga deva paškritikas un... Laipni lūdzu Tevi savā pavisam svaigveidotajā mājaslapā! Arvien turpināšu darboties pie paveikto darbu / neDarbu apkopošanas un daudzu nākotnes ideju realizācijas, kuras šobrīd sagūlušas darāmo darbu sarakstā.

P.S. Priecāšos, ja dalīsies konstruktīvā kritikā vai vērtējumā par lapu komentāru sadaļā, lai kļūtu vēl labāk un iedvesmotāka kopābūšana.

Lai visiem mums stipra veselība, kas šobrīd pats galvenais šī laika dienaskārtībā!

  1. Komentāri (0)

  2. Izteikt viedokli!
Ehh, kluss kā izslēgts radio aparāts...

  1. Posting comment as a guest.
0 simboli
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Kaspars Eniņš Kad kurpnieks pats pie jaunām, skaistām kurpēm tiek... https://enins.lv/images/domuraksti/rsz_shoes-4898685_1920.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.arsenāls

VIDEO ATMIŅU STĀSTI

Ir    un, manuprāt, tieši šodien ir īstais laiks Tev izrevidēt savu telefonu vai atmiņas kartes un palūgt man, lai Tevis filmētos video samontētu jaukos atmiņu stāstos. Lai atmiņas nepagaist!

VIDEO STĀSTI "NE NO KĀ"

Tev ir dziesma, feins produkts vai uzņēmums. Man, savukārt, ir ~8TB stock footage video, no kuriem esmu gatavs radīt unikālu reklāmklipu, zīmola stāstu vai  mūzikas video  tieši Tev. Uzraksti, lai top!

VIDEO SKAISTUMKOPŠANA

Kā grāmata bez vāka, tā arī video bez dizaina (intro, outro, logo utt.) ir nepamanāms. Dizains ar 'odziņu' ir tas, kas palīdzēs  Tavam video  izcelties starp tūkstošiem citu video. Palīdzēšu, lai pamana!

Neaizmirsti  man pajautāt  arī par rakstīšanu un fotogrāfēšanu, kamēr lapas saturs vēl top...

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.