static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.
Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs

‘’Dziesma tapusi nedaudz vairāk, kā pirms gada. ‘’Savāda Ēna’’ pirmā versija bija lēnais gabals, kuru sarakstīju vēlu vakarā, sēžot pustumsā, savā darba istabā. Mūzika un vārdi pieteicās paši un es sajutos kā instruments, augstākas varas rokās! Atminos, ka tovakar biju ļoti emocionāls un pēc dziesmas uzrakstīšanas mentāli sabruku. Bet tā mēdz notikt un, jo vairāk rakstu mūziku, jo vairāk saprotu, ka tā ir daļa no radošā procesa.’’ Tā par skaņdarbu saka mūziķis.

‘’Dziesmas sajūta, kādu dzirdat šajā ierakstā, radās apzināti, jo vēlējos skaņdarbu ietērpt savādāk. Esmu no sirds pateicīgs producentam un lieliskam mūziķim, Jānim Ķerim, par milzīgo darbu, kas ieguldīts, lai dziesma skanētu tā, kā tā skan šobrīd!’’ turpina Atis. ‘’Tā pat paldies Kasparam Lastovskim, kurš palīdzēja ar skaņu celiņu ierakstu, uzslavas pelnījis Mārtiņš Burkevics par sabalansēto studijas miksu un liels paldies igauņu producentam Allan Kasuk par dziesmas gala skanējumu!’’

‘’Savāda Ēna’’ video veidotājs ir Kaspars Eniņš. ‘’Bieži dzīvē šaustām sevi par lietām, kas pagātnē izdarītas vai nepadarītas. Ēdam sev matus no galvas, ja nespējam no tām mācīties!’’ tā par dziesmas sajūtām stāsta video veidotājs Kaspars Eniņš.


‘’Manuprāt, Kaspars lieliski uztvēris dziesmas pamata motīvu un video ir izdevies!’’ tā, noslēgumā saka mūziķis.

Dziesma ‘’Savāda Ēna’’ ir ierakstīta par saņemto Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības ‘’LaIPA’’ stipendiju jaunas mūzikas radīšanai.

Avots: Arenanet.lv

  1. Komentāri (0)

  2. Izteikt viedokli!
Ehh, kluss kā izslēgts radio aparāts...

  1. Posting comment as a guest.
0 simboli
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Kaspars Eniņš Medijos: Mūziķis Atis Zviedris laiž klajā dziesmu ‘’Savāda Ēna’’ https://enins.lv/images/ZRnFGXLI7Wchd.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.arsenāls

VIDEO ATMIŅU STĀSTI

Ir    un, manuprāt, tieši šodien ir īstais laiks Tev izrevidēt savu telefonu vai atmiņas kartes un palūgt man, lai Tevis filmētos video samontētu jaukos atmiņu stāstos. Lai atmiņas nepagaist!

VIDEO STĀSTI "NE NO KĀ"

Tev ir dziesma, feins produkts vai uzņēmums. Man, savukārt, ir ~8TB stock footage video, no kuriem esmu gatavs radīt unikālu reklāmklipu, zīmola stāstu vai  mūzikas video  tieši Tev. Uzraksti, lai top!

VIDEO SKAISTUMKOPŠANA

Kā grāmata bez vāka, tā arī video bez dizaina (intro, outro, logo utt.) ir nepamanāms. Dizains ar 'odziņu' ir tas, kas palīdzēs  Tavam video  izcelties starp tūkstošiem citu video. Palīdzēšu, lai pamana!

Neaizmirsti  man pajautāt  arī par rakstīšanu un fotogrāfēšanu, kamēr lapas saturs vēl top...

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.