static-aside-menu-toggler
0
Tavi iepirkumu ratiņi ir tukši... :(
Domurakstu izlasīsi 1 - 2 minūtēs
Vairākkārt mēģināju sākt rakstīt, runāt... bet... vienmēr jau "nav īstais brīdis" un "citiem iet sliktāk". Tā arī paliku savā dīvainajā dīvāna agregātstāvoklī, kad negribās īsti neko un nekam tā īsti arī rokas neceļas klāt ķerties. "Pāries! Noteikti pāries!" nodomāju pie sevis. Šitas tā nestrādā, kā izrādās.
 
Kā tur bija ar tām problēmām, kuras nenāk brēkdamas? Nezinu, kviec vai brēc, bet... pavisam droši, ka nāk ar "draugiem" un tik biezā slānī, ka vienā brīdī tās draud aprakt visu pārpalikušo jēdzības kripatu. Veselība, darbs, nemitīgi sliktas ziņas it visur, kur vien ieskaties. Sekundi pirms pēcpandēmijas "nu jau viss būs vairāk vai mazāk labi" salūzu. Fiziski un garīgi. Viss tracināja, nepatika un nelikās gana interesants.
 
 
It visā sajutos "izdedzis" un, acīmredzot, šiem vairākiem tukšuma un dīvaino kopsakarību mēnešiem bija jānotiek, lai notiktu pašsakārtošanās un, nemitīgi analizējot sevi / dzīvi, saprastu ko, kā un uz kuru pusi tālāk. Kas patiesi svarīgs un kas svarīgs tikai tāpēc, ka kāds grib, lai Tu to turi par svarīgu... Pēc sajūtām esmu ārā no tā purva un atgriezies.
 
 
Pamazām izdarot nepadarīto, kas iekrājies no gluži fiziskas nespējas saņemties padarīt. Pamazām atgriežoties sociālo tīklu aktivitātēs, jo ir beidzot atkal ko teikt. Pamazām restartējot #VakaraSarunas, jo šķiet svarīgi. Pamazām atvainojoties visiem, kuri aizvadīto mēnešu laikā guvuši pamatu uz mani dusmoties. Pamazām, bet paliekoši. Esam!
 
 
P.S. Īpašs paldies manai ģimenei, draugiem un jums visiem, kuri pamanīja un morāli sapurināja / atbalstīja klātesot visā šajā cīkstiņā par 'kārtību' manī.
 
P.S.#2 Visi kas vēl dusmojas par neatbildēto un nepadarīto - pēdējās pacietības dienas, nepadarītā saraksts rūk ik stundu.

 

  1. Komentāri (0)

  2. Izteikt viedokli!
Ehh, kluss kā izslēgts radio aparāts...

  1. Posting comment as a guest.
0 simboli
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Kaspars Eniņš Neuzrakstītā depresijas dienasgrāmata. Pēcvārds. https://enins.lv/images/woman-5718089_1280.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.InstaGrams