static-aside-menu-toggler
gkSearch
0
Shopping Cart
Empty
You have no items in your shopping cart.
Domurakstu izlasīsi 2 - 3 minūtēs

Sveicināts, godātais Ziemassvētku vecīti!

Es zinu, Tu redzēji, ka visu šo 2020.gadu dikti centos būt labs, iecietīgs, pacietīgs un visādi citādi jauks. Protams, ar maziem, bet nenozīmīgiem izņēmumiem. Tiesa, pēdējo dažu nedēļu laikā par vismaz 10 cilvēkiem pieaudzis to cilvēku skaits, kuri domā, ka esmu (precīzi citēju) "lecīgs un iedomīgs p***is". Aiznes, lūdzu, viņiem svētkos prieku, lai man nav pie eglītes jāžagojas. Paldies.
 
Par ko viņi tā, jautāsi? Viņi no manis vēlējās visvisādus radošus darbus, piesolot norēķināties ar mistiskāko maksājumu līdzekli pasaulē - "pa draugam". Es viņiem piedāvāju kompromisu, ka būvējam savu sadarbību ar patiesi draudzīgu cenu no manas puses, kas vienmēr 'savējiem' tāda bijusi un paliks. Nebija mierā un kļuva dusmīgi, kaut paši kaut kad "pieķerti" šērojam tekstus iz sērijas: "Neapzodz draugu uzņēmēju, neprasi viņam neko bez maksas!". Nu, duālas sajūtas, lai neteiktu vairāk...
 
Vēl kas interesanti, mīļo vecīt... Kad veikalā piedāvāju par groziņa saturu norēķināties "pa draugam", pārdevēja neatzina to par maksāšanas līdzekli. Vai viņai nebūtu jāatbild likuma priekšā par atteikšanos pieņemt legālu maksāšanas līdzekli? Dīvaini, bet "pa draugam" opciju neatradu arī pie elektrības un interneta rēķina apmaksas iespējām. Aiznes arī viņiem, lūdzu, prieku un iedvesmu sakārtot šo apmaksas līdzekļu jautājumu.
 
Jā, zinu, sajuti sarkasmu iepriekšējā rindkopā, bet jūtos bez vainas vainīgs šajā, lai neteiktu vairāk, dīvainajā laikā. It kā man ir visi jāsaprot un jābūt iejūtīgam, bet... tai pat laikā, jāstrādā par brīvu un jāpārtiek no svaiga gaisa un radītprieka. Es, kā daudzi citi, nerunājam taču par pelnīšanu vai iedzīvošanos, bet gan izdzīvošanu un tikšanu pāri visam šim, kaut cik laicīgi samaksājot rēķinus un nosedzot pirmās nepieciešamības lietas.
 
Ja ir Tavos spēkos, mīļo vecīt, dari tā, lai vairojas cilvēcība un sapratne vienam pret otru. Lai viens otru uztveram kā atbalstu un iespēju, ne pašlabuma gūšanas objektus. Dod viņiem sapratni par to, ka esam kā malkas pagales grēdā - viens otru balstam un noturam, bet, izraujot kaut vienu no apakšas, visa grēda sāk šķobīties. Būtu jauki, jā.
Iesaiņo to visu siltā maisiņā, apsien ar prieka banti un uzpūt sirsnības mirdzumu. Hmm, kartiņā vari ierakstīt manu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., ja nu kādam vajadzīgs feins video par draudzīgām cenām, bet... tur jau, laikam, mums ar Tevi būtu jāslēdz sadarbības līgums par reklāmas integrāciju.
 
Man pašam, jā, atnes kādu žagaru saišķi, jo nejūtos līdz galam par 200% visu izdarījis, lai mana ģimene justos kā aiz drošas sienas un šie svētki būtu patiesi bezrūpīgi. Es zinu, ka darīju visu, bet vienmēr jau var vairāk. Es zinu, ka viņi mani mīl, lai arī pēdējā laikā esmu gana nervozs un burkšķīgs kļuvis. Es viņus arī. Ļoti. Šo sajūtu gan, diemžēl vai par laimi, uzdāvināt nespēj neviens. Var vienkārši mīlēt, tā patiesi un viss.
 
Paldies Tev par uzklausīšanu, Ziemassvētku vecīt! Esam!
P.S. Kamīnu šogad esam visai maz kurinājuši, skurstenim vajadzētu būt samērā tīram ;)
 
Cieņā un sirsnībā, Tavs mazais lielais Kaspars

 

  1. Komentāri (0)

  2. Izteikt viedokli!
Ehh, kluss kā izslēgts radio aparāts...

  1. Posting comment as a guest.
0 simboli
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Kaspars Eniņš Stāsts par to, kā es šogad nenopelnīju Ziemassvētkus... https://enins.lv/images/domuraksti/132727713_10220047128023453_9103408314674346119_o.jpg Kaspars Eniņš https://enins.lv/templates/gk_issues/images/logo.png

.arsenāls

VIDEO ATMIŅU STĀSTI

Ir    un, manuprāt, tieši šodien ir īstais laiks Tev izrevidēt savu telefonu vai atmiņas kartes un palūgt man, lai Tevis filmētos video samontētu jaukos atmiņu stāstos. Lai atmiņas nepagaist!

VIDEO STĀSTI "NE NO KĀ"

Tev ir dziesma, feins produkts vai uzņēmums. Man, savukārt, ir ~8TB stock footage video, no kuriem esmu gatavs radīt unikālu reklāmklipu, zīmola stāstu vai  mūzikas video  tieši Tev. Uzraksti, lai top!

VIDEO SKAISTUMKOPŠANA

Kā grāmata bez vāka, tā arī video bez dizaina (intro, outro, logo utt.) ir nepamanāms. Dizains ar 'odziņu' ir tas, kas palīdzēs  Tavam video  izcelties starp tūkstošiem citu video. Palīdzēšu, lai pamana!

Neaizmirsti  man pajautāt  arī par rakstīšanu un fotogrāfēšanu, kamēr lapas saturs vēl top...

.InstaGrams

©2020 Ar radīts & uzturēts Atzī:me Media Group.